image image image
Odbornost

Firma DLOUHÝ Group nabízí profesionální práci, odvedenou zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou bez výjimky špičkovými odborníky ve své profesi.

Kvalita

Mezi silné stránky naší společnosti patří zejména rekonstrukce a úpravy interiérů pro zákazníky, vyžadující kvalitní a organizovanou práci.

Originalita

Pokud potřebujete solidní firmu, která zrealizuje vaše představy s osobitým přístupem, rychle, čistě a profesionálně, jste na správné adrese.

O společnosti Dlouhý GROUP, s.r.o.

Firma Vlastimír Dlouhý byla založena v roce 1996 jakožto malířská, natěračská firma s prováděním drobných stavebních prací. V průběhu následujících let byla stavební činnost postupně rozšiřována na veškeré stavební obory, zejména v oblasti interiérů. Zákazníkům byly nabídnuty komplexní rekonstrukce bytů, kanceláří, rodinných domů apod. V roce 2005 byla činnost naší firmy rozšířena tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout kompletní servis stavebních prací, od projekce, přes komplexní rekonstrukce domů a budov, vybavení interiérů, až po služby spojené s údržbou a úklidem budov.

Realizace staveb je prováděna vlastními kapacitami a formou inženýringu. Firmy, s kterými spolupracujeme jsou našimi stálými dodavateli, tj. zaručujeme efektivní pracovní postupy a kvalitu prováděných prací a dodávaných materiálů. Filosofií firmy Vlastimír Dlouhý je provádění kvalitní práce s prověřenými lidmi na úkor kvantity.

Kontakt

Mozolky 20, 61600 BRNO
Tel: +420 541 224 568
Fax: +420 541 224 568
Mobil: +420 737 682 000

Email: info@dlouhygroup.cz

Statistika návštěvníků

mod_vvisit_counterDnes18
mod_vvisit_counterTento týden451
mod_vvisit_counterTento měsíc3229
mod_vvisit_counterCelkem680768
Máme: 6 hostů online