image image image
Odbornost

Firma DLOUHÝ Group nabízí profesionální práci, odvedenou zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou bez výjimky špičkovými odborníky ve své profesi.

Kvalita

Mezi silné stránky naší společnosti patří zejména rekonstrukce a úpravy interiérů pro zákazníky, vyžadující kvalitní a organizovanou práci.

Originalita

Pokud potřebujete solidní firmu, která zrealizuje vaše představy s osobitým přístupem, rychle, čistě a profesionálně, jste na správné adrese.

O společnosti Malby - Nátěry - Tapetování - Úklid

Provádíme:

Logo_01

Firma Dlouhý Group, s.r.o. ví, že prostředí, ať již doma nebo v práci, významně ovlivňuje nálady každého člověka. Povrch stěn v interiéru, jejich barevnost, případně vzor a struktura tapety vypovídají o majiteli prostoru víc, než si mnozí z nás uvědomují. Každodenně používané dveře, okna, kliky a ostatní nezbytné součásti našeho domova či pracovního prostředí jsou nesmírně namáhané, jejich životnost se zkracuje, lesk bledne. Každý se chce však ve svém prostředí cítit co nejlépe, mít kolem sebe hezké kvalitní a užitné věci. Firma Dlouhý Group, s.r.o. bude velmi ráda, pokud Vám bude moci poradit, vše zajistit a zrealizovat tak, abyste se cítili ve svém prostředí opravdu dobře.

Kontakt

Mozolky 20, 61600 BRNO
Tel: +420 541 224 568
Fax: +420 541 224 568
Mobil: +420 737 682 000

Email: info@dlouhygroup.cz

Statistika návštěvníků

mod_vvisit_counterDnes33
mod_vvisit_counterTento týden182
mod_vvisit_counterTento měsíc109
mod_vvisit_counterCelkem671882
Máme: 8 hostů online