image image image
Odbornost

Firma DLOUHÝ Group nabízí profesionální práci, odvedenou zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou bez výjimky špičkovými odborníky ve své profesi.

Kvalita

Mezi silné stránky naší společnosti patří zejména rekonstrukce a úpravy interiérů pro zákazníky, vyžadující kvalitní a organizovanou práci.

Originalita

Pokud potřebujete solidní firmu, která zrealizuje vaše představy s osobitým přístupem, rychle, čistě a profesionálně, jste na správné adrese.

Rekonstrukce Zateplení budov
Firma Dlouhý Group, s.r.o. je držitelem certifikátů zateplovacích systémů firmy CAPAROL. Izolační systémy v systémech Capatect jsou určeny pro novostavby, přestavby i sanace. Capatect je vyráběn v Rakousku, které má nejpřísnější požadavky na kvalitu stavebních materiálů v Evropě. Pro konečnou povrchovou úpravu si lze vybrat z rozsáhlé palety barev, struktur a zrnitostí omítek.

CAPATECT BASIC-LINE - klasická varianta zateplení

Tepelně izolační kompozitní systém s bílým polystyrénem jako izolačním materiálem. Po desetiletí osvědčená varianta splňuje v ekonomickém a technickém ohledu veškeré požadavky izolací venkovních stěn.

CAPATECT TOP-LINE - perfektní zateplení

Špičkový polystyrénový izolační bezcementový systém. Extrémně odolný systém s elastickou armovací vrstvou. Několikanásobně odolnější vůči vzniku trhlin a nárazům, než běžné cementové zateplovací systémy.

CAPATECT MINERA-LINE - čistě minerální zateplení

Izolační systém z materiálu z minerálních vláken, minerálních tmelů a šlechtěných omítek  pro  extrémně dlouhou životnost, nehořlavost a vysoká propustnost vodních par.

CAPATECT ECO-LINE - přírodní zateplení

Izolační materiál ze stoprocentně obnovitelného zdroje průmyslového konopí, minerální tmely a omítky zaručují izolaci vnějších stěn maximálně šetřící životní prostředí.


Kontakt

Mozolky 20, 61600 BRNO
Tel: +420 541 224 568
Fax: +420 541 224 568
Mobil: +420 737 682 000

Email: info@dlouhygroup.cz

Statistika návštěvníků

mod_vvisit_counterDnes5
mod_vvisit_counterTento týden438
mod_vvisit_counterTento měsíc3216
mod_vvisit_counterCelkem680755
Máme: 8 hostů online