image image image
Odbornost

Firma DLOUHÝ Group nabízí profesionální práci, odvedenou zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou bez výjimky špičkovými odborníky ve své profesi.

Kvalita

Mezi silné stránky naší společnosti patří zejména rekonstrukce a úpravy interiérů pro zákazníky, vyžadující kvalitní a organizovanou práci.

Originalita

Pokud potřebujete solidní firmu, která zrealizuje vaše představy s osobitým přístupem, rychle, čistě a profesionálně, jste na správné adrese.

Rekonstrukce Zelená Úsporám

Jsme registrovaný dodavatel programu "Zelená úsporám" zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech. Naše registrace se vztahuje na oblast A - ÚSPORY ENERGIÍ VE VYTÁPĚNÍ prostřednictvím zateplení domů, výměny oken, dveří, zateplením střech apod.


Program Zelená úsporám je projekt Ministerstva životního prostředí zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech. Celková očekávaná výše vyplacených dotací je až 25 miliard korun. Program byl vyhlášen od 1.dubna 2009 a jeho ukončení se předpokládá 31.prosince 2012. O dotaci lze žádat jak před realizací opatření, tak po ní, není však možné žádat o dotace už dokončených prací před vyhlášením Programu.

O dotace může žádat jakýkoliv vlastník či spolumajitel bytového nebo rodinného domu, tedy fyzická osoba, právnická osoba, podnikatelský subjekt, obec nebo městská část obce. Dotační program je rozdělen do tří částí:

  • A - Úspora energie na vytápění
  • B - Výstavba v pasivním energetickém standardu
  • C - Využití obnovitelných zdrojů energie pro vytápění a přípravu teplé vody 
    • C.1. Výměna neekologického vytápění za nízkoemisní zdroje na biomasu a účinná tepelná čerpadla 
    • C.2. Instalace nízkoemisních zdrojů na biomasu a účinných tepelných čerpadel do novostaveb
    • C.3. Instalace solárně-termických kolektorů
Z důvodu zajištění kvality prováděných prací a použitých technologií je možné žádat o dotace pouze za předpokladu, že dotovaná opatření bude realizována prověřenou stavební firmou s použitím výrobků, které splnily stanovené podmínky Programu. Seznam schválených firem je zveřejněn na oficiálních stránkách Programu (www.zelenausporam.cz) jakožto Seznam odborných dodavatelů a Seznam výrobků a technologií. Žádost o dotaci je předkládána Ministerstvu životního prostředí prostřednictvím Krajského pracoviště Státního fondu Životního prostředí a vybraných poboček bankovních institucí.

Veškeré podrobnější informace o Programu a způsobu žádání o dotaci naleznete na www.zelenausporam.cz.

Kontakt

Mozolky 20, 61600 BRNO
Tel: +420 541 224 568
Fax: +420 541 224 568
Mobil: +420 737 682 000

Email: info@dlouhygroup.cz

Statistika návštěvníků

mod_vvisit_counterDnes27
mod_vvisit_counterTento týden460
mod_vvisit_counterTento měsíc3238
mod_vvisit_counterCelkem680777
Máme: 9 hostů online