image image image
Odbornost

Firma DLOUHÝ Group nabízí profesionální práci, odvedenou zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou bez výjimky špičkovými odborníky ve své profesi.

Kvalita

Mezi silné stránky naší společnosti patří zejména rekonstrukce a úpravy interiérů pro zákazníky, vyžadující kvalitní a organizovanou práci.

Originalita

Pokud potřebujete solidní firmu, která zrealizuje vaše představy s osobitým přístupem, rychle, čistě a profesionálně, jste na správné adrese.

Rekonstrukce

Provádíme:

Logo_01

Provádíme kompletní stavební práce na rekonstrukcích bytů, domů či jednotlivých místností. Za pomocí bytového architekta změníme váš bytový či pracovní prostor k příjemnému, uvolněnému a praktickému místu. Realizujeme zakázky většího rozsahu, ale i menší práce s nutností kombinace řemesel. Při celkové či částečné rekonstrukci bytového domu zajišťujeme pro BD a SVJ, krom realizace, i kompletní dokladový servis u dodavatelů a MmB.
Zrealizujeme vaše představy od hrubé zednické práce až po konečný úklid. Na vaše přání zajistíme architekta, doporučíme materiály, vysvětlíme technologie, pomůžeme vybrat instalační předměty apod. Nasloucháme představám zákazníka a tvoříme z nich realitu.

Celý článek...

Prodejem bytových domů do vlastnictví družstev či bytů do osobního vlastnictví nastává představitelům těchto uskupení práce, která je vysoce zodpovědná, nelehká, mnohdy neplacená a předpokládá mimo jiné orientaci ve světě rozvodů instalací, zamokání, spodní vlhkosti či úniků tepla. Nemůžeme přesedům BD a SVJ tuto práci odebrat, můžeme jim ji však ulehčit a pomoci v ní.

Celý článek...

Jsme registrovaný dodavatel programu "Zelená úsporám" zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech. Naše registrace se vztahuje na oblast A - ÚSPORY ENERGIÍ VE VYTÁPĚNÍ prostřednictvím zateplení domů, výměny oken, dveří, zateplením střech apod.


Celý článek...

Koupelna je místo intimity, relaxu a uvolnění. Zde je smysl pro detail zásadní a nezbytný, každá i ta nejmenší chybička v provedení je rušivý prvek při odpočinku. Dle naší filozofie nedělá krásnou koupelnu cena pořízení. I ten nejobyčejnější obklad může být krásný, pokud je dobře položený.


Celý článek...

Firma Dlouhý Group, s.r.o. je držitelem certifikátů zateplovacích systémů firmy CAPAROL. Izolační systémy v systémech Capatect jsou určeny pro novostavby, přestavby i sanace. Capatect je vyráběn v Rakousku, které má nejpřísnější požadavky na kvalitu stavebních materiálů v Evropě. Pro konečnou povrchovou úpravu si lze vybrat z rozsáhlé palety barev, struktur a zrnitostí omítek.

Celý článek...

Pokud chcete bydlet v novém domě, který ještě nestojí, obraťte se na naši firmu, která vám pomůže brzy bydlet. Zajistíme projektovou dokumentaci, postavíme hrubou stavbu, vytvoříme interiér. Váš sen o vašem novém domě se stane skutečností


Celý článek...

Kontakt

Mozolky 20, 61600 BRNO
Tel: +420 541 224 568
Fax: +420 541 224 568
Mobil: +420 737 682 000

Email: info@dlouhygroup.cz

Statistika návštěvníků

mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterTento týden435
mod_vvisit_counterTento měsíc3213
mod_vvisit_counterCelkem680752
Máme: 7 hostů online