image image image
Odbornost

Firma DLOUHÝ Group nabízí profesionální práci, odvedenou zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou bez výjimky špičkovými odborníky ve své profesi.

Kvalita

Mezi silné stránky naší společnosti patří zejména rekonstrukce a úpravy interiérů pro zákazníky, vyžadující kvalitní a organizovanou práci.

Originalita

Pokud potřebujete solidní firmu, která zrealizuje vaše představy s osobitým přístupem, rychle, čistě a profesionálně, jste na správné adrese.

Malby - Nátěry

Provádíme:

Logo_01

Firma Dlouhý Group, s.r.o. ví, že prostředí, ať již doma nebo v práci, významně ovlivňuje nálady každého člověka. Povrch stěn v interiéru, jejich barevnost, případně vzor a struktura tapety vypovídají o majiteli prostoru víc, než si mnozí z nás uvědomují. Každodenně používané dveře, okna, kliky a ostatní nezbytné součásti našeho domova či pracovního prostředí jsou nesmírně namáhané, jejich životnost se zkracuje, lesk bledne. Každý se chce však ve svém prostředí cítit co nejlépe, mít kolem sebe hezké kvalitní a užitné věci. Firma Dlouhý Group, s.r.o. bude velmi ráda, pokud Vám bude moci poradit, vše zajistit a zrealizovat tak, abyste se cítili ve svém prostředí opravdu dobře.

Potřebujete vymalovat stěnu, místnost, byt, dům, hotel, zámek? Žádná zakázka není malá a i s rozsáhlou prací si hravě poradíme. U vysoce odborné práce využíváme nejnovější technologie a materiály. Ačkoliv malířství není čisté řemeslo, pracují naši malíři tak, aby to zákazník v žádném případě nepoznal.


Celý článek...

V dnešní době, kdy si v hobby obchodech člověk koupí na co si jen vzpomene, by se mohlo zdát, že pozvat si domů odborníka natěrače je zbytečné. Opak je však pravdou. Obrovská nabídka materiálů, jejichž složení laikovi nic neřekne, bývá příčinou mnoha neúspěchů. Pokud tedy nechcete být po pár týdnech zklamáni loupajícím se lakem, který jste tak poctivě nanášeli, zavolejte odborníky ihned. Bude mít natřeno rychle, kvalitně a hlavně trvanlivě.


Celý článek...

Bydlíte v domě s vysokými stropy? V tom případě máte zřejmě mezi místnostmi široké zárubně s dveřmi z kvalitního dřeva, které jsou vysoké, těžké a často zdobené. Jejich dominantnost nad ostatním vybavením bytu je pak na první pohled patrná. Pokud chcete vyzdvihnout toto pozitivum vašeho bytu na úroveň, kterou si zasluhuje, obraťte se na nás. Stávající zašlé dveře a zárubně zrenovujeme tak, aby byla zachována jejich původnost, vznešenost a po právu se staly chloubou vašeho bydlení.


Celý článek...

Současným hitem konečné úpravy interiérových stěn jsou bezpochyby tapety. Od 80. let, kdy se většinou lepily papírové tapety svépomocí, prošlo tapetování značným pokrokem. Kromě obrovské škály různých vzorů, barevných variant a témat zaznamenaly výraznou změnu i používané materiály, které nabízejí kromě pevnosti i další praktické vlastnosti jako je omyvatelnost a parapropustnost.


Celý článek...

Úklidové práce jsou nezbytný důležitý doplněk jakékoli stavební či řemeslné činnosti v užívaném prostoru. Z původní doplňkové práce k malířským pracím jsme postupně vybudovali samostatnou službu, kterou nabízíme našim zákazníkům. Ke stanovení přesné ceny za úklid přistupujeme vždy individuálně. Cena je závislá na typu objektu, členitosti, náročnosti práce a celkové velikosti uklízené plochy.

Celý článek...

Kontakt

Mozolky 20, 61600 BRNO
Tel: +420 541 224 568
Fax: +420 541 224 568
Mobil: +420 737 682 000

Email: info@dlouhygroup.cz

Statistika návštěvníků

mod_vvisit_counterDnes1
mod_vvisit_counterTento týden434
mod_vvisit_counterTento měsíc3212
mod_vvisit_counterCelkem680751
Máme: 7 hostů online